˟

HAKKIMIZDA

Taksitleotoal.com, 300’ün üzerindeki üye bayii ve 1500 'ü aşkın araç stoğu ile müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile oldukça başarılı interaktif hizmet vermektedir.

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Taksitleotoal.com 1993 yılında Yaşar Naci KURTÇU tarafından evinin garajında kurulmuştur. Taksitle oto al, Kısa sürede Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüştü.Sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Taksitleotoal.com küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına ve yenilikçi anlayışı ile satış üretmeye devam etmektedir.

Taksitleotoal.com yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır., sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Hayata geçirdiği tüm kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan taksitleotoal.com, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, otomotiv sektöründe ciddi bir potansiyel yakalamıştır.

VİZYONUMUZ

Otomobilin hayatımızın vazgeçilmezi olduğu bilincinde olup sürekli yeni aileleri araç sahibi yapmak.

MİSYONUMUZ

Kurucumuz Yaşar Naci KURTÇU'nun dediği gibi ' Müşteriden mutlaka helallik alınacak' Görüşü ile her müşterimizin evine tertemiz 2.el aracı ile mutlu gitmesini sağlamak.

Taksitle otoal.com / Her geçen gün ilginizle sevginizle büyümeye devam ediyoruz..